شما می توانید با استفاده از فرم زیر عکس های خود را برای ما ارسال کنید، پس از بررسی آثار توسط تیم ما،‌ عکس های انتخاب شده انشار داده می شوند.

از فرم انتهای صفحه برای ارسال عکس استفاده کنید

عکس‌های شما بخشی از جذاب‌ترین رویدادهای ماست

YourShot Ring

Your Shot چیست؟

یورشات محلی برای بهتر شدن، بهتر دیده شدن، بهتر دیدن و در نهایت درک تجربه‌های جدید از نگاه دیگران است.
در یورشات سعی داریم تا استعدادهای عکس و عکاسی را شناسایی و از آنها حمایت نماییم.

قصد داریم در میان عکاسان کاوش نموده و با استعدادترین آنها را پیدا نماییم تا به عنوان عکاس محبوب ما با ما همکاری خود را آغاز نماید.

دنیای عکس و عکاسی همیشه و در همه حال برای مخاطبانش شگفتی‌هایی داشته و خواهد داشت، چرا که چشمان ما را به دنیایی متفاوت از زاویه نگاه خودمان منعطف می‌کند؛
از سویی ما سعی داریم در یورشات با برنامه ریزی و برگذاری مسابقات کوچک اما مداوم مرکزی را برای کشف استعدادهای عکاسی ایجاد نماییم و از سویی دیگر با نمایش آثار عکاسان نگاه‌های متفاوتی از جهان هستی را به مخاطبان نشان دهیم.

استراتژی Your shot

مسابقات یورشات از سه مرحله تشکیل شده:
مرحله اول: ارسال تصاویر که مهلت ۳۰ روزه دارد.
مرحله دوم: نمایش عممومی تصاویر به صورت دیجیتال و امتیازدهی توسط مخاطبان که مهلت ده روزه دارد.
مرحله سوم: انتخاب تصاویر برتر،‌ اعلام برترین ها و اهدای جوایز که در پنج روز انجام خواهد شد.
*** این روال به صورت دائمی تکرار خواهد شد و هر ۴۵ روز یک دوره مسابقه اجرا می شود که در طی یکسال تقریبا ۸ دوره خواهیم داشت. ***

در نظر داشته باشید که فارغ از روال مسابقه، در میان تصاویر و آثار ارسالی، همه روزه داوران در حال بررسی هستند و به صورت مداوم آثاری را با عنوان‌های: عکس روز ، عکس هفته و عکس ماه ، که به عنوان آثار برتر شناخته شده اند انتخاب و به دبیرخانه پارس‌جئوگرافیک ارائه می نمایند تا صفحه اصلی وب سایت و در دیگر رسانه‌های مجموعه منتشر شود.

Bitmap Copy 6
pic copy 2

برنامه توسعه تیم پارس‌جئوگرافیک برای شما

هم‌افزایی

از آنجا که ما خودمان را موظف به رشد همه اقشار جامعه می دانیم، در یورشات بصورت اختصاصی به ارائه برنامه های آموزشی کاملا رایگان می پردازیم .

شاید در میان شما کسی باشد که بخواهد از صفر شروع کند، شاید کس دیگری هم باشد که بخواهد به دانش، تجربه و تخصص‌هایش بیافزاید؛ ما اینجا آماده ایم تا به صورت کاملا رایگان شما را همرای کنیم.
یکی از برنامه های ما در این راستا ارائه آموزش های آنلاین و دیجیتال با موضوعات، عکاسی، نورپردازی،‌ادیت، و … است که علاوه بر آن با توجه به تعداد درخواست کنندگان کارگاه های عملی و حضوری رایگان هم در نظر گرفه ایم.

یورشات Your Shot

نام
فایل ها را به اینجا بکشید
Max. file size: 256 MB.
  فقط یک تصویر ارسال کنید

  Bespoke Marketing Plans

  We'd love to share our knowledge and experience

  Maecenas consequat, dolor eget pharetra the all imperdiet, dolor urna luctus urna, id porta tellus leo nec nisl purus risus, vel vestibulum semytu commo vitae. Fusce vel arcu quam. anyti Nulla euismod a mi euot elentum.
  Lorem ipsum dolor sit amet, congt the off tetur adipiscing elit. Mauris iaculis nec justo frwac fermen quisque rhoncus nisi sed suscit curus. Donec porta metus porta.

  Stay Connected

  Lorem ipsum dolor sittu olrot amet, consectetur adip scing elit. Proin rutrum euis the mod dolor, ultricies aliq luam ekolor.

  Think Ahead

  Lorem ipsum dolor sittu olrot amet, consectetur adip scing elit. Proin rutrum euis the mod dolor, ultricies aliq luam ekolor.

  We Solve Real Problems

  what can we do for you?

  Group 11 Copy

  Social Media​​

  Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

  Group 13 Copy

  SEO

  Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

  Group 17

  PPC

  Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

  Want To Boost Your Business Today?

  drop us a line and keep in touch

  Bitmap Copy 3
  دکمه بازگشت به بالا