Pars Geographic V W

پارس جئوگرافیک در یک نگاه

همانند تمام مردم دنیا که برای وطن خود ارزش و احترام قائل هستند و به پرچم کشورشان و ارزش هایی همچون تاریخ، آثار باستانی، فرهنگ، هنر، طبیعت، حیات وحش، مردم و… خود می بالند، ما هم با پیشینه ای چند هزار ساله به ایرانی بودنمان افتخار می کنیم و همیشه یک رویا در سر داشتیم، آن هم جاودانه تر شدن نام ایران و نمایش ارزش های این آب و خاک به تمام مردم جهان بوده، تا بیشتر با ایران و مردمانش آشنا شوند و بتوانیم آنان را دعوت کنیم تا از نزدیک شاهد تمدن ها و تاریخ ما باشند.

پارس جئوگرافیک بر این باور است که از ابتدای آفرینش، آفریدگار هستی نگاهی عاشقانه به ایران داشته است و با هنرمندی هر چه تمام خود آن را چون یک بوم نقاشی خلق نموده به گونه ای که طبیعت آن را چهار فصل، حیات وحش غنی و گاهی منحصر به فرد، مردمانش را دانا و با اصالت همراه با فرهنگ و آداب و رسومی درست، و خاک و آبش را غنی از هر ماده ای نگاشته است.

حال ما برای نمایش این ارزش ها بر خود واجب دانستیم تا رسانه ای مهیا کنیم که هنرمندان تصویرساز بتوانند آثارشان را برای جهانیان به عرصه نمایش بگذارند.

برای مطالعه داستان ما اینجا کلیک کنید

ما باور داریم که:
عکاسان (و مستندسازان) پیغمبران حال حاضرند که معجزه ی آن ها دوربین و رسالتشان به تصویر کشیدن زیبایی ها و ارزش های زندگی است.

پارس جئوگرافیک و هنر

عکس و عکاسی: یکی از برنامه های مهم مجموعه توانمندی در تولید، حفظ و ترویج آثار عکاسی و انتشار آن در بسترهای مناسب است که با رویکرد تخصصی در این حوزه وارد شده ایم. استفاده از توانایی های عکاسان ماهر و کوشا و ظرفیت های موجود در سرزمین پارس مارا از این حیث قدرتمند تر ساخته تا بتوانیم محتوای بیشتر و با کیفیت بالاتری را تولید و به نمایش درآوریم.
موضوعات کلی که در عکاسی به آن می پردازیم عبارتند از: حیات وحش، طبیعت و محیط زیست، جغرافیا، مردم شناسی و قوم شناسی، فرهنگ ها و سنت ها، ورزش و ماجراجویی و … .

ما سعی داریم با بسترسازی مناسب از تمام سطوح و با در نظر گرفتن کیفیت ها و استانداردهای روز بین المللی عکس ها را دسته بندی کنیم و با حفظ حقوق کپی رایت برای عکاس و صاحب اثر انگیزه های والای این هنر را در اشخاص بالا ببریم. 
هم چنین پارس جئوگرافیک می کوشد تا با برپایی نمایشگاه ها، جشنواره ها و همایش های عکاسی، این هنر را همگانی نماید و از سویی این امر موجب رشد و شکوفایی استعدادهای این حرفه می گردد که پس از آن با جذب عکاسان برتر در هر جشنواره شرایط تولید محتوای هدفمند برای عکاسان برتر با در اختیار گذاشتن تجهیزات روز مهیا می گردد.

تولید فیلم های مستند: مستند سازی با موضوعاتی که در بالا با آن آشنا شدید به صورت کاملا تحقیقاتی و با بهره گیری از متد و تجهیزات روز دنیا یکی از ارزشمند ترین اهداف و فعالیت های این مجموعه به شمار می آید. پارس جئوگرافیک با رزومه ای ۱۰ ساله و با کمک افراد توانمند و با تجریه در این عرصه می کوشد تا با تولید مستندهای جذاب بتواند سهم بسزایی در جمع آوری اطلاعات از سرزمین پارس را به خود اختصاص دهد و از سویی با انتشار و نمایش آن سطح آگاهی و اطلاعات مخاطب را پیرامون موضوع تولیدی بالا ببرد.

camera man w

پارس جئوگرافیک و زندگی

پیش از آنکه ما بخواهیم یک رسانه یا یک شرکت باشیم، کوشیده ایم تا یک سبک زندگی طبیعت دوستانه را خلق کنیم و خودمان را همسو با برنامه های جهانی حفظ محیط زیست رشد دهیم. پارس جئوگرافیک یک سبک زندگی است که همراه با نگاهی هنرمندانه جهان پیرامون خود را نظاره می کند و با رعایت اصول انسانی تعاملش را با طبیعت، حیات وحش و در کل محیط زیست سازگارتر می کند تا بتواند برای آیندگان جهانی سرزنده و با انرژی بیشتری را به ارث بگذارد.

برای آشنایی با مسئولیت اجتماعی ما اینجا کلیک کنید

فعالیت های ما در اینستاگرام

[instagram-feed feed=1]
دکمه بازگشت به بالا